Konuk Yorumları

 • Şenol Yaman

  Şenol Yaman

  21-01-2020 14:01:22

  18 kişilik kafileyle geldik istanbuldan .Otel hijyen olarak on numara ,odalar geniş ve ferah , havuzu,saunası ,hamamı ,fitnes salonu müthiş personel sıcak kanli güleryüzlü .Sabah kahvaltısında yöresel ürünlerle kahvaltı konseptinin geniş tutulması mükemmeldi .Otel yönetiminden Mutlu hnm.ve Sadettin byn.ilgi ve alakası çok iyiydi Diyarbakirda ikinci bir evimiz oldu desek abartmayız . Teşekkürler Mitannia Regency Hotel ve Mutlu Hanım.

 • Mehmet Sait Daş

  Mehmet Sait Daş

  21-01-2020 13:53:08

  Fiyat olarak çok iyi. Çok lüks Haman sauna fitness her şey var çok başarılı böyle bir otel zor bulunur tesekkurler. Herkese tavsiye ederim

 • Trip Advisor Yorumcusu

  Trip Advisor Yorumcusu

  21-01-2020 13:52:45

  Odalar çok ferah ve geniş. Temizlik konusunda her hangi bir sorun yoktu. Tertemiz bir otel. Ancak böyle bir otelde mini barda meyve suyu ve gazlı içecekler dışında içecek bulunmaması olumsuz bir durumdu. Kahvaltıları çeşit ve tat olarak gayet iyiydi. Yalnız lobi çok soğuktu, burayı ısıtmak için bir çözüm bulmalılar.

 • Beyazıt Bestami Kastacı

  Beyazıt Bestami Kastacı

  21-01-2020 13:52:26

  İlk önce Diyarbakıra yakışır bir otel olduğunu söylemek isterim. 1 hafta kaldım. Farklı kategorideki odalarını deneme fırsatım oldu. Sunduğu imkanlara göre fiyatı uygun. O kadar çok hizmetleri varki birçoğunu deneme fırsatım olmadı. (Bir çoğu extra var ücreti var.) Personel güler yüzlü yardımcı oluyorlar. Odaları temiz şık dizayn yapılmış. Manzarası güzel. Devlet hastanesine çok yakın. (Büyük bir artı benim oldukça işime yaradı.) Merkeze yakın kolay bulunuyor. Özel ürün almak isterseniz hemen karşısında marketten istediğinizi alabiliyorsunuz. Not: Biraz sapa yerde kalıyormuş gibi ancak kaliteli bir otel.

 • Bülent Kaya

  Bülent Kaya

  21-01-2020 12:59:33

  Çok güzel bir otel, herkese tavsiye ederim, odalar geniş ve ferah, yemekler çok iyi kahvaltı on numara, Seyithan beye çok teşekkürler işini çok iyi yapıyor, Bell boy Veysi bey güler yüzlü ve yardımsever birde sıcakkanlı çok sevdim oteli ve ekibi.

Sizde Yazın